Kontakt

 

E-post

info(@)generatorsverige.se

 

Post- och besöksadress

Generator Sverige
Sofiagatan 5
116 40 Stockholm

Se större karta!

 

Hör av dig!

Om du har frågor om Generator Sverige, kontakta vd Johanna Skantze

Telefon: +46 (0) 706 924 542
Email: johanna (@) generatorsverige.se

 

Vid övriga frågor, kontakta Anna Ingler

Telefon: +46 (0) 76 199 0123
Email: anna_i (@) generatorsverige.se

Region Kontaktperson
Blekinge Lisa Andersson lisa.andersson@regionblekinge.se
Gotland Magnus Larsson
ALMI Företagspartner Gotland AB
magnus.larsson@almi.se
0498-20 22 05
Gävleborg Anna Beminge Linde
anna.beminge.linde@regiongavleborg.se
026-650 225Charlotta Netsman
Halland Daniel Borgman
daniel.borgman@regionhalland.se
035-17 98 36
Jämtland Ingrid Printz
ingrid.printz@regionjamtland.se
070-311 24 24Birgitta S. Nilsson
birgitta.s.nilsson@regionjamtland.se
070-286 39 91
Norrbotten Gunilla Havnesköld
gunilla.havneskold@lansstyrelsen.se
0920 – 961 18 / 070 – 541 72 90
Skåne Jane Nilsson
jane.ma.nilsson@skane.se
040-675 37 25
 Södra Småland Helen Hägglund
Helen.hagglund@rfss.se
0470 – 72 47 37
Sörmland Ulrika Westinulrika.westin@dll.se
Västernorrland Kiki Hammarström Amnow
kiki.hammarstrom.amnow@lvn.se
070-559 26 54
Östergötland Heléne Bäckström
helene.backstrom@ostsam.se
013-255 639Peter Karlsson
peter.karlsson@ostsam.se
013-25 56 15

Cheap NFL Jerseys